Centrum Odszkodowań

ul. Szelburg-Zarembiny 4/7
85-792 Bydgoszcz

tel. +48 662 009 110

biuro@perprocura.com.pl

Alicja Chiberska

0 662 009 110

a.chiberska@...

Leszek Szpunar

0 662 009 120

Skypeleszekepifan

l.szpunar@...

Alicja ChiberskaLeszek Szpunar

O nas

W świecie biznesu funkcjonuje powiedzenie, że rynek nie lubi próżni. Gdy pojawiają się potrzeby, w ślad za nimi podążą ludzie gotowi je zaspokoić. Tak było z nami.

Tworząc nasze Biuro, odpowiedzieliśmy na potrzeby ludzi, którzy nie otrzymali tego, co im się słusznie należy; którzy nie wiedzą, jak wystąpić o odszkodowanie, lub którzy wiedzą, jak to zrobić, ale nie mają na to czasu i wolą oddać sprawę profesjonalistom.

Postanowiliśmy zatem wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe i wiedzę. I stało się! Liczba zainteresowanych naszymi usługami nas zaskoczyła. Wielość spraw i ich złożoność zmusiły nas do nawiązania współpracy z Kancelariami Prawnymi, specjalizującymi się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych.

Tak wyposażeni, działając na terenie całego kraju per procura, czyli z upoważnienia Klienta, reprezentujemy Go przed zakładami ubezpieczeniowymi. Polega to na:

  • zgłaszaniu szkody do zakładu ubezpieczeń,
  • kompletowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania odszkodowania,
  • formułowaniu roszczeń wobec zakładu ubezpieczeń,
  • prowadzeniu korespondencji dotyczącej wypadku,
  • w przypadku wyczerpania możliwości dochodzenia praw na drodze administracyjnej, na życzenie klienta prawnicy, z którymi współpracujemy, sporządzą pozew do sądu.

Na zakończenie: Życzymy Państwu szerokiej drogi i gumowych słupów, ale gdyby się życzenie nie sprawdziło, pamiętajcie, jesteśmy do Waszych usług. Jeżeli jednak się sprawdzi, pamiętajcie o tych, którzy mieli mniej szczęścia i polećcie im naszą firmę. Dziękujemy!

Alicja Chiberska · Leszek Szpunar