Centrum Odszkodowań

ul. Szelburg-Zarembiny 4/7
85-792 Bydgoszcz

tel. +48 662 009 110

biuro@perprocura.com.pl

Alicja Chiberska

0 662 009 110

a.chiberska@...

Leszek Szpunar

0 662 009 120

Skypeleszekepifan

l.szpunar@...

Alicja ChiberskaLeszek Szpunar

Per Procura — przykłady spraw

MJ Koronowo - maj 2015r.
W tym miejscu pragnę z całego serca podziękować Pani Alicji Chiberskiej, która dokonała niemożliwego. Dopiero po prawie 3 latach od wypadku komunikacyjnego zdecydowaliœmy się wystąpić o odszkodowanie. Przedtem priorytetem był powrót do zdrowia, a nie szukanie pieniędzy. Pani Alicja oddała kawał swojego serca, walcząc o zadośćuczynienie. Kiedy sprawa wydawała się już beznadziejna przez kłody rzucane przez ubezpieczyciela, Pani Alicja znalazła w sobie dość siły, by poprowadzić sprawę do końca wg własnego planu i powiodło się. Szczerze mówiąc nasze nadzieje były płonne, że uda się coś jeszcze przeforsować, ale pani Alicja z uporem i konsekwentnie walczyła o sprawiedliwe potraktowanie naszego dziecka, niczym jej własnego. Kobieta, która umie góry przenosić. To nie jest zwykła urzędnicza robota, ale prawdziwe zaangażowanie z serca i szczerych dobrych intencji przy poczuciu sprawiedliwości i zwykłej ludzkiej uczciwości. Sami nie dalibyśmy rady w walce z urzędnikami. Sprawa poprowadzona merytorycznie. Stały kontakt i bieżące informowanie o postępie w sprawie. Doświadczenie i oddanie. Tej firmie naprawdę warto powierzyć, nawet najbardziej beznadziejne sprawy.

Marzena Białe Błota - luty 2014r.
W styczniu 2012 roku, w drodze do pracy, uległam wypadkowi. Przewracając się na gminnej drodze gruntowej doznałam skomplikowanego trójkostkowego złamania nogi. Byłam na długo unieruchomiona w gipsie, potem długa rehabilitacja. Dopiero po pół roku wróciłam do pracy. Chciałam uzyskać odszkodowanie od gminy, z uwagi na fatalny stan drogi. Od znajomego dostałam kontakt do firmy Per Procura. Powiedział, że jego rodzina korzystała z usług tej firmy i jest bardzo zadowolona z ich pracy. Pani Alicja wraz z mężem przyjechała do mnie, zapoznała się z dokumentacją lekarską, spisała umowę i zajęła się moją sprawą. Cieszę się ogromnie, że zwróciłam się o pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Sama nie wiedziałabym od czego zacząć, gdzie się zwrócić i co pisać do firmy ubezpieczeniowej czy urzędu gminy. Nie musiałam się niczym martwić, byłam na bieżąco informowana o toku sprawy. Pani Alicja wraz z mężem profesjonalnie poprowadziła mą sprawę. Jestem usatysfakcjonowana jej wynikiem tzn. kwotą otrzymanego odszkodowania. Bardzo dziękuję za pomoc, za cierpliwość i zaangażowanie. Z całego serca polecam usługi firmy Per Procura w Bydgoszczy.

Beata z Bydgoszczy - grudzień 2013r.
Śmierć mojego męża była dla mnie i moich synów szokiem. Zostaliœmy sami, a do tego straciliœmy jedyne źródło utrzymania. Odszkodowanie wywalczone przez Per Procura pozwala nam na godne życie i powoli stajemy na nogi. Ślicznie dziękujemy za pomoc, wsparcie i profesjonalizm. Jesteœmy za wszystko bardzo wdzięczni. Dziękujemy Beata z chłopcami z Bydgoszczy.

Dorota Szal - sierpień 2013r.
Niespełna rok temu jadąc z czwórką dzieci samochodem, ulegliœmy wypadkowi. Najbardziej ucierpiała córka siedząca z przodu na miejscu pasażera. Firmę Per Procura poleciła mi moja bratowa, która była bardzo zadowolona z jej usług. W takich tragicznych przypadkach kiedy mamy zupełnie co innego na głowie, taka pomoc ze strony p. Alicji i jej męża jest nieoceniona. Dzięki ich profesjonalnoœci i doœwiadczeniu otrzymaliœmy godziwe odszkodowanie. Z całego serca dziękuję za okazaną pomoc i z polecam firmę Per Procura wszystkim którzy są w takiej sytuacji.

JWK Bydgoszcz - grudzień 2012r.
W 2010 roku nasza 5-letnia córka uległa ciężkiemu wypadkowi. Doznała pęknięcia czaszki, skoku oczodołu i licznych obrażeń głowy. No i niestety okazało się, że winnych brak. Wtedy właśnie polecono nam firmę Per Procura i od tego czasu wszystkim zajęli się Państwo Chiberscy. Po prostu pełen profesjonalizm i uczciwość oraz ogromna wiedza doprowadziły sprawę naszej córki do końca. Co się z tym wiąże, wypłata godziwego odszkodowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy, dlatego polecamy firmę Per Procura każdemu potrzebującemu pomocy. Bardzo serdeczne podziękowania dla Pani Alicji i jej męża, życzymy dużo zdrowia i sukcesów na drodze zawodowej jak i prywatnej. PS: jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Jadwiga S. - sierpień 2012r.
W październiku 2007r. mój mąż uległ ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Zgłosiliśmy się do Ubezpieczyciela o wypłatę odszkodowania, ten jednak odmówił wypłaty. Wówczas moja córka w Internecie znalazła firmę Per Procura. Po umówieniu się, Pani Alicja Chiberska przyjechała do nas w lipcu 2008r. i wszystkim się zajęła. Przez cztery lata prowadziła pozasądowo sprawę mojego męża, doprowadzając do jej satysfakcjonującego nas zakończenia. Przez te cztery lata otrzymywaliśmy naprawdę godziwe świadczenia odszkodowawcze oraz zadośćuczynienie za krzywdę, jakiej doznał mój mąż. Trudno byłoby o lepsze zakończenie sprawy. Z całą stanowczością polecamy usługi firmy Per Procura wszystkim potrzebującym pomocy.

Hanna Marcula - grudzień 2011r.
Pod koniec 2010 roku miałam wypadek, przewróciłam się na śliskich płytkach. Doznałam skomplikowanego złamania. Leczenie było długie i bolesne (do dzisiaj odczuwam jego skutki). Nie bardzo wiedziałam do kogo się udać po pomoc w sprawie odszkodowania. Firmę Per Procura z Bydgoszczy znalazłam w Internecie, wysłałam e-maila i już po paru dniach Pani Alicja Chiberska wszystkim się zajęła. Zgłoszenie się do tej firmy było bardzo dobrą decyzją. Trafiłam na osobę bardzo rzetelną i upartą w dążeniu do celu z bardzo dużą wiedzą, konsekwencją działania i profesjonalnym podejściem, w pełni zaangażowaną w sprawę klienta. Na bieżąco byłam informowana o rozwoju sytuacji. Dzięki profesjonalnym i skutecznym działaniem p. Alicji sprawa zakończyła się sukcesem. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z otrzymanego odszkodowania, za co bardzo dziękuję. Wszystkim potrzebującym polecam Firmę Per Procura z Bydgoszczy.

Sławomir Kujaczyński - styczeń 2011r.
Serdeczne podziękowania dla firmy Per Procura, a w szczególności dla P. Alicji Chiberskiej i jej męża za poświęcony czas i niezłomne dążenie do celu, podczas prowadzenia mojej sprawy. Dewizą Państwa firmy jest sumienność, uczciwość i profesjonalizm, dzięki czemu firmę Per Procura można polecić każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji jak ja. Jestem w pełni usatysfakcjonowany wysokością otrzymanego odszkodowania za poniesiony uszczerbek na zdrowiu, którego doznałem w wypadku samochodowym dnia 29.05.2005r. Życzę dalszych sukcesów na drodze zawodowej jak i prywatnej.

Sylwia Guminska - październik 2008r.
Zostałam potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy. Miałam uraz ucha prawego i liczne obrażenia na ciele. Rodzice w rozmowie ze swoją znajomą, która również uległa wypadkowi dowiedzieli się, że istnieje coś takiego jak firma Per Procura pomagająca w uzyskiwaniu odszkodowań. Otrzymaliśmy wizytówkę i zadzwoniliśmy. Niedługo po tym przedstawiciele tej firmy przyjechali do nas do domu i przeprowadziliśmy rozmowę. Od tej pory całą sprawą zajęła się firma Per Procura. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy. Polecamy ją każdemu kto uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Z całą odpowiedzialnością stwierdzamy, że firma ta działa w sposób profesjonalny i można na niej polegać. Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi firmy Per Procura, a w szczególności p. Alicji Chiberskiej za okazaną pomoc i wielkie zaangażowanie w prowadzeniu sprawy.

Marlena z Sępólna - sierpień 2008r.
Ponad rok temu byłam uczestnikiem wypadku drogowego, w którym odniosłam liczne obrażenia ciała. W momencie wypadku i kilka dni po nie miałam głowy, aby myśleć o ubezpieczeniu i odzyskiwaniu odszkodowania, liczył się tylko szybki powrót do zdrowia. Przez zupełny przypadek dowiedziałam się o istnieniu firm zajmujących się odzyskiwaniem odszkodowań. Przedstawiciele jednej z takich firm odwiedzili mnie nawet w domu późnym wieczorem, bez wcześniejszego umawiania się i nie zrobili na mnie dobrego wrażenia, wręcz odwrotnie. Postanowiłam nie korzystać z usług takiej firmy. Kilka dni później dostałam od koleżanki kontakt do firmy Per Procura, z której usług korzystał jej mąż i był bardzo zadowolony. Postanowiłam się skontaktować z ową firmą. Kilka dni później odwiedziła mnie w domu Pani Alicja Chiberska, która przeprowadziła ze mną bardzo dokładną rozmowę na temat wypadku. Od tej pory całą sprawą zajęła się firma Per Procura, która informowała mnie na bieżąco o przebiegu sprawy. Przedstawiciele tej firmy wykazali 100% profesjonalność i skuteczność w tym co robią. Jestem bardzo szczęśliwa, że los pozwolił mi na spotkanie z firmą Per Procura, a przede wszystkim z tak wspaniałą i mądrą osobą jak Pani Alicja. Cieszę się, że firma zajęła się wszystkimi formalnościami dotyczącymi ubezpieczenia, na których ja się zupełnie nie znam i pomoc Pani Alicji okazała się niezbędna. Pani Alicja zrobiła wszystko, abym w żadnym stopniu nie czuła się pokrzywdzona przez ubezpieczalnię i odzyskała dla mnie to co mi się należało. Ja sama widząc ile formalności i nerwów potrzeba, żeby otrzymać należne zrezygnowałabym na samym początku. Chciałabym serdecznie podziękować firmie Per Procura, a zwłaszcza Pani Alicji za profesjonalną obsługę, okazanie mi tyle serdeczności i serca oraz za to, że nauczyła mnie, aby nie załamywać się, iść dalej pomimo niedogodności losu i walczyć o swoje. DZIĘKUJĘ!!!

Anna z Sępólna - lipiec 2008r.
Jestem osobą z podeszłym wieku i niestety ponad rok temu przekonałam się, że nawet takim osobom los może pokazać na co go stać i zafundował mi udział w wypadku samochodowym. Oczywiście wylądowałam w szpitalu z obrażeniami ciała, oraz podwyższoną akcją serca, ponieważ od wielu lat leczę się na serce. W takich chwilach nie myśli się o odszkodowaniu tylko modli o zdrówko. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu wróciłam do domu...i co dalej myślę sobie. Po jakimś czasie wnuczka, która również była uczestnikiem tego wypadku zaproponowała mi, aby naszą sprawa zajęła się firma która pomaga odzyskiwać odszkodowanie. Powiedziałam rób jak uważasz, nie będąc do końca przekonanym czy dobrze robię. Teraz nie wyobrażam sobie innego toku wydarzeń. Firma Per Procura okazała się strzałem z dziesiątkę. Nie musiałam się martwić o nic, sprawa się toczyła, a ja byłam informowana o rezultatach. Jestem strasznie zadowolona, że trafiłyśmy z wnuczką na taką firmę jak Per Procura i taką fajną babkę jak Pani Alicja, której chciałabym podziękować za wszystko co zrobiła dla mnie i mojej wnuczki. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę każdemu i daję 100% pewność, że będą państwo zadowoleni z jej usług.

Marek Bejger - czerwiec 2008r.
Pod koniec ubiegłego roku miałem wypadek samochodowy. Kierowca TIRA postanowił mnie wepchnąć na skrzyżowanie, a tam spotkałem się jeszcze z drugim pojazdem. Samochód, którym jechałem, został przeznaczony do kasacji. Jako, że był firmowy, odszkodowaniem zajęła się firma. Mnie natomiast czekał lekarz, badania, kołnierz i zwolnienie lekarskie. Ostatecznie powrót do pracy. Ponieważ dojeżdżam do pracy z Bydgoszczy do Torunia, czasu zostaje mi bardzo mało, dlatego zdecydowałem się moje sprawy odszkodowawcze oddać firmie Per Procura z Bydgoszczy. Jestem bardzo zadowolony ze sprawnej i rzeczowej obsługi. Każdemu polecam firmę Per Procura jako naprawdę profesjonalne biuro odszkodowawcze.